Spotkajmy się na Intersolar 2024

Mysolar na intersolar24

Na Stoisku Mysolar Czekają

Panele Fotowolaticzne HJT

Najwyższa moc 720W i najdłuższa gwarancja na rynku, 30 lat na produkt i moc.

Panele Fotowolaticzne TopcON

Technologia N-type i Full Black o mocach 700W/610W/445W w jakości premium.

Robot Myjący Panele Fotowoltaiczne

SolarWalker S1 w pełni automatyczny robot czyszczący do paneli słonecznych.

Dedykowane konstrukcje fotowoltaiczne Enson

Rozwiązania naszego certyfikowanego partnera firmy Enson, który dostarcza konstrukcję do paneli 720W Mysolar Gold.

Moc 720W

Najmocniejsze produkowane seryjnie panele fotowoltaiczne na rynku GOLD HJT Mysolar.

Gwarancja 30/30

30 lat gwarancji na produkt i 30 lat gwarancji na produkcję po 30 latach.

Full Black

Prawdziwy w pełni Full Black panel fotowoltaiczny do zastosowań domowych.

Nowy Standard G12R

Moduły fotowoltaiczne z prostokątnymi ogniwami. Największa moc w najmniejszej ramie.

Projektowanie i budowa farm fotowoltaicznych z Mysolar

Dobór Paneli Fotowoltaicznych

Pomagamy na etapie projektowym, w wyborze optymalnych paneli fotowoltaicznych dla inwestycji. Największe moduły fotowoltaiczne 720W HJT bifacial, są najczęściej rekomendowane do dużych projektów.

Dobór Konstrukcji do Paneli PV

Posiadamy listę, polskich certyfikowanych producentów konstrukcji fotowoltaicznych. Dla paneli Gold HJT 720W rekomendujemy firmę Enson, która przeszła proces certyfikacji dla najmocniejszych paneli Mysolar.

Wsparcie posprzedażowe i serwisowe

Nawet najlepsze panele fotowoltaiczne, muszą być regularnie czyszczone, by zachować swoją efektywność. Wykorzystując unikalną wiedzę, w dziedzinie robotów czyszczących, Mysolar stworzył SolarWalker S1 do mycia paneli PV.

Pierwsza farma z panelami 700W HJT

HJT 700W bifacial to : Najniższy współczynnik temperaturowy (0,26%), najniższa degradacja(91,75% po 30 latach), najwyższy wskaźnik bifacialności(do 95%), największe i najmocniejsze moduły w seryjnej produkcji (700W to najmocniejszy pojedynczy moduł jaki można było kupić w tamtym czasie), na ogniwach M12/G12 210mm.

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

SolarWalker s1 profesjonalny robot czyszczący farmy PV

Nowości prezentowane na Intersolar 2024

Ogniwa G12R - Rectangle

Ogniwa G12R to prostokątne ogniwa TOPCON i HJT, które staje się coraz bardziej popularne w panelach fotowoltaicznych o małej mocy. Zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować powierzchnię ogniwa przy zachowaniu prostokątnego kształtu, co ułatwia ich montaż w modułach. Dzięki temu, posiadają średnio o 20W więcej mocy, niż panele PV z ogniwami kwadratowymi.  Spełniają również, kryterium 2m2 Niemieckiego runku PV.

Technologia 0BB (BusBar)

Technologia 0BB (Zero Busbar), czyli technologia bez magistrali zbiorczej, jest nową innowacją w konstrukcji paneli fotowoltaicznych HJT. W technologii 0BB całkowicie zrezygnowano z magistrali zbiorczych. Ogniwa są połączone ze sobą za pomocą przewodów miedzianych, co pozwala na lepsze wykorzystanie powierzchni ogniwa i zwiększa sprawność konwersji energii słonecznej na energię elektryczną

Transparentne Panele AgroPV

Transparentne panele agroPV to nowatorski rodzaj paneli fotowoltaicznych, które pozwalają na generowanie energii elektrycznej z promieni słonecznych, jednocześnie przepuszczając światło słoneczne do uprawy znajdującej się pod nimi. Te innowacyjne panele otwierają nowe możliwości w dziedzinie fotowoltaiki rolniczej, oferując szereg korzyści zarówno dla rolników, jak i dla środowiska. Maksymalny poziom transparentności to aż 42%. Wszystko, to umieszczone w standardowej ramie z ogniwami HJT G12. 

Zostaw kontakt lub umów się na spotkanie podczas intersolar2024

Contact

jacek.mysolar@mamibot.com